Svet-Stranek.cz
Řešíme exekuce, dražby a provádíme oddlužení
Půjčky a úvěry na vše

Konsolidační úvěr:Řešíme exekuce, dražby a provádíme oddlužení

Konsolidační úvěr

Celá Česká republika
Konsolidační úvěr je pro všechny podnikatele s trvalým pobytem na území České republiky a věkem min. 18 let.

Konsolidační úvěr
je pro všechny podnikatele, kteří splácí větší počet půjček, krátkodobých a nevýhodných úvěrů, kreditní karty, kontokorenty a mají problém s dodržením řádného splátkového kalendáře a platí nad své možnosti v měsíčních splátkách.
Konsolidace úvěrů nebo-li sloučení všech závazků do jednoho je právě tím řešením, kterým můžete svou finanční situaci zlepšit. 


Výhody konsolidace:

Nižší měsíční splátky: součet všech splátek je mnohdy několikrát vyšší než splátka při konsolidaci půjček. Také poplatky poplatky a úrokové sazby se na výši jediné splátky projeví jejich snížením.

Pohodlnější vyřizování: budete mít větší přehled o tom kde a kolik splácíte, méně papírování a "běhání" po institucích.

Bezpečnější průběh splácení: díky konsolidaci budou veškeré závazky sloučeny v jeden celek, a tím odpadne riziko opožděné či opomenuté splátky.


Podklady potřebné k vyřízení úvěru

Platný občanský průkaz
Živnostenský list
Podklady od všech současných půjček a závazků.
Vlastnictví nemovitosti: rodinný dům, rekreační chata, byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, komerční objekt, stavební parcela, les, orná půda, jiný pozemek, garáž

Pokud nevlastníte nemovitost, potřebujete ručitele, který vlastní: rodinný dům, rekreační chata, byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, komerční objekt, stavební parcela, les, orná půda, jiný pozemek, garáž
návštěvníků stránky
celkem142 228
tento týden71
dnes11